• حريم خصوصي

مجموعه تجاري آتي نايس ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران عزيز ارائه دهد. 

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های سایت آتي نايس قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و آدرس و تلفن برای اشخاص لازم است.

 آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های سايت آتي نايس از طریق آنها صورت می‌گیرد. 

مشتریان محترم می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و آتي نايس تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنين براي رهگيري سفارش مي توان از بخش پيگيري سايت با ورود كاربري و پسورد خود یا با رمز یکبار مصرف وضعيت سفارش را مشاهده یا از طریق شبکه های اجتماعی آتی نایس یا چت انلاین سایت وضعيت سفارش را استعلام نمود. لازم به ذکر است که کد رهگیری پستی همزمان با ارسال از طریق پیامک به شماره موبایل ثبت شده ارسال خواهد شد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آتي نايس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

آتي نايس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

  • ثبت سفارش

مجموعه تجاري آتي نايس به مشتریان محترم خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌های سایت آتي نايس با پرداخت مبلغ پیش فاکتور ارائه‌شده ثبت می‌گردد و با ارائه کد سفارش به‌منظور اطلاع از مراحل ارسال محصول در صف پردازش قرار داده می‌شود و همواره از بخش پيگيری سايت وضعيت سفارش را مي توان مشاهده نمود. 

 تمامی سفارش‌ها طی 2 تا 3 روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال می‌گردد. آتي نايس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. 

مشتريان گرامي آتي نايس توجه داشته باشند، بدليل فروش همزمان از طريق سايت، پيج اينستاگرام و فروش تعداد، درصورتی‌که موجودی محصولی همزمان با سفارش مشتري به پایان برسد، به عبارت ديگر پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری موجودي محصول صفر شده باشد، از طرف واحد فروش آتي نايس با مشتري تماس گرفته مي شود و زمان شارژ مجدد (غالباً بين 3 تا 5 روز) به مشتري اعلام مي شود، در صورت موافقت مشتري طي بازه زمانی پيش‌بينی شده محصول ارسال می شود و يا طي یک ساعت مبلغ به حساب مشتری واريز خواهد شد.

کاربران محترم سايت باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌ پیگیری و تحویل نخواهد بود.